PROMOCJA PRZEDŁUŻONA! WSZYSTKIE KODY WAŻNE DO 31.08.2021r.!

 

Jeśli otrzymałeś od nas ULOTKĘ – KUPON – przysługuje Ci bonus w postaci jednego dnia naszej diety gratis 😁 Gratulujemy! ❤

___________________

Co zrobić aby go otrzymać?
Wystarczy złożyć zamówienie na minimum 5 dni dowolnej diety i użyć kodu rabatowego wskazanego na kuponie.
Dodatkowy dzień gratis zostanie dodany do zamówienia (jako następny po wskazanym w formularzu) i potwierdzony mailowo – termin dostawy można dowolnie edytować jeśli zamówienie zostało zrealizowane przez zarejestrowanego użytkownika (Panel Klienta), jeśli nie – wówczas należy skontaktować się z cateringiem mailowo lub telefonicznie i ustalić nowy termin dostawy – najpóźniej do godziny 10:00 dnia poprzedzającego realizację! To bardzo ważne, aby dotrzymać tego terminu, po godzinie 10:00 catering może odmówić zmiany terminu ze względu na rozpoczętą produkcję i poniesione koszty.

Czy muszę coś dodatkowo zrobić aby dostać dzień gratis?
NIE! 😊 Cały proces odbywa się automatycznie, weryfikacja Twojego kodu trwa maksymalnie 1 dzień roboczy. W Twojej gestii leży jedynie użycie kodu rabatowego 😉 Bez niego nie otrzymasz bonusu.

Czy mogę wykorzystać kod drugi raz?
Tak, ale kod z ulotki upoważnia Cię do jednorazowego odbioru dnia diety gratis (bez względu na dane zamawiającego czy rodzaj diety) i wielorazowego odbioru procentowej zniżki – we wskazanym na ulotce terminie.

Zamawiam dietę na 20 lub 30 dni, a nie otrzymuję zniżki z kuponu, dlaczego?
Kod zniżkowy z kuponu nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami – nasz catering oferuje każdemu rabat za długość zamówienia: na min. 20 dni w wysokości 5% i za min. 30 dni w wysokości 10%, dlatego Twój kod nie naliczył dodatkowych %, ale mimo tego nadal przysługuje Ci jeden dzień gratis za min. 5 dni zamówienia gdy składasz je po raz pierwszy! 😊

Zamówiłem/łam dietę i chcę w trakcie zrezygnować, czy mogę?
Tak, oczywiście – na zasadach opisanych w naszym Regulaminie. Pamiętaj jednak, że zwracamy poniesione przez Ciebie koszty, dzień gratis nie jest spieniężany i traktowany jako opłacony przez Klienta – przy rozliczaniu nie bierzemy go pod uwagę.

Masz inne pytania?
Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na Twoje pytania serdecznie zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, SMS, przez Messenger lub Instagram, wszędzie nas znajdziesz 🤙 Służymy pomocą 😁

___________________

Regulamin promocji KUPON

DEFINICJE
1. Organizator – właściciel Serwisu ambrosia-catering.pl
2. KUPON – promocja, której szczegóły określa niniejszy Regulamin.
3. Klient – osoba fizyczna, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, która ma prawo do dokonywania zakupów w Serwisie.
4. Regulamin – niniejszy Regulamin akcji promocyjnej KUPON.
5. Przedmiot promocji – zniżka na zamówienie określona w Kuponie oraz jednorazowy (jeden raz pod wskazany adres), darmowy dzień gratis wykupionej diety.

ZASADY
1. Niniejszy Regulamin ściśle określa zasady promocji KUPON.
2. Z kuponów można skorzystać w terminie do 29.06.2021r.
3. Kody promocyjne z kuponów nie łączą się z innymi promocjami oferowanymi przez Organizatora.
4. Wartość kuponów (kodów rabatowych) jest określona na ulotkach.
5. Z kodu może skorzystać każdy kto otrzymał ulotkę.
6. Minimalna długość zamówienia upoważniająca do odbioru gratisowego dnia diety to 5 dostaw / dni zamówienia.
7. Dodatkowy dzień diety “Dzień gratis” można otrzymać tylko jeden raz pod wskazany adres.
8. “Dzień gratis” przysługuje Klientowi tylko wtedy gdy w formularzu zamówienia użyje kodu rabatowego – zamówienia bez kodu nie są traktowane jako promocyjne.
9. Kod jest wielorazowy – zniżka z kuponu będzie naliczała się za każdym razem aż do zakończenia promocji, natomiast dzień gratis będzie przysługiwał tylko jeden raz.
10. Dodatkowy dzień można dowolnie przenosić przez Panel Klienta lub poprzez kontakt z Organizatorem z zastrzeżeniem, że zmianę terminu należy zgłosić najpóźniej do godziny 10:00 dnia poprzedzającego dostawę.
11. Organizator ma 24h na dodanie bonusowego dnia do konta Klienta i poinformowanie go mailowo o tym fakcie.
12. Promocja dotyczy wyłącznie złożonych i opłaconych zamówień we wskazanym terminie.

REZYGNACJA
1. Zrezygnować z zamówienia można zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie Ogólnym świadczonych przez Organizatora usług.
2. Dzień gratis w przypadku rezygnacji z zamówienia nie jest spieniężany i nie przysługuje za niego zwrot środków.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Niniejszy Regulamin określa szczegółowe warunki promocji.
2. Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne, każdy Klient korzystający z promocji zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy prawa, a w szczególności Kodeks cywilny.
4. Regulamin wchodzi w życie w momencie publikacji i obowiązuje do zakończenia promocji 29.06.2021r.

Aby móc w pełni przeglądać stronę musisz zaakceptować pliki cookie. więcej informacji...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie aby zapewnić Ci płynniejsze korzystanie ze strony. Więcej dowiesz się z naszej Polityki Prywatności Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z naszej witryny kliknij "Akceptuję".

zamknij