Regulamin promocji “Zestaw testowy za darmo”

Definicje

 1. Organizator – organizatorem promocji jest właściciel serwisu ambrosia-catering.pl

 2. Uczestnik – uczestnikiem promocji może zostać każdy kto nigdy nie korzystał z usług Organizatora. Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów.

 3. Przedmiot promocji– darmowy dzień testowy kateringu w kalroyczności 1200kcal lub 1500kcal.

 4. Czas trwania – Promocja rozpoczyna się 17.08.2021r. i trwa do 20.09.2021r. Organizator zastrzega sobie możliwość przedłużenia czasu trwania zależnie od zainteresowania.

 5. Liczba zestawów testowych do rozdania – przewidziano minimum 2 zestawy dzienne – jeden o kaloryczności 1200kcal, drugi 1500kcal – do wyboru standard, wegetariańska lub odchudzająca, łącznie 70 zestawów.

Warunki uczestnictwa

 1. Otrzymać zestaw testowy może każdy nowy Klient kateringu tylko jeden raz podczas trwania aktualnej promocji.

 2. Nie można otrzymać dwóch zestawów pod jeden adres podczas trwania tej promocji.
 3. Warunkiem otrzymania zestawu jest polubienie fanpage kateringu https://www.facebook.com/kateringambrosia, skomentowanie posta promocyjnego + oznaczenie znajomego. Spełnienie wszystkich trzech warunków upoważnia do odbioru zestawu testowego.

 4. W promocji brana jest pod uwagę kolejność zgłoszeń – osoby które jako pierwsze skomentują post promocyjny i spełnią powyższe warunki otrzymania zestawu mają prawo do odbioru nagrody.

 5. Osoby, które jako pierwsze skomentują post, ale nie polubią fanpage kateringu lub nie oznaczą znajomego – tracą prawo do odbioru nagrody, przechodzi ona na następną komentującą osobę zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

 6. Promocja skierowana jest do osób przebywających w strefie dostaw kateringu, która znajduje się tu – https://ambrosia-catering.pl/dostawy/, dostępnośc wybranego kodu pocztowego można także sprawdzić w formularzu zamówienia https://ambrosia-catering.pl/zamowienie/

Zasady promocji

 1. Na fanpage cateringu 17.08.2021r. pojawi się post promocyjny który należy komentować.

 2. Dwie pierwsze komentujące osoby danego dnia mają prawo do odbioru nagrody pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań.

 3. Doba rozpoczyna się od 0:00 i trwa do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego. Pierwsze dwa poprawnie zamieszczone komentarze w tym przedziale czasowym wygrywają.

 4. Osoba która skomentuje jako pierwsza ma możliwość wyboru między kalorycznością 1200kcal a 1500kcal, druga osoba otrzymuje pozostały zestaw.

 5. Wybór rodzaju diety (standard, wegetariańska lub odchudzająca) jest dowolny, danego dnia mogą być wybrane dwie takie same.

 6. Termin dostawy ustalany jest indywidualnie – z wyprzedzeniem min. 2 dni. Katering kontaktuje się w wiadomości prywatnej z wybranymi osobami potwierdzając to w odpowiedzi na komentarz.

Postanowienia końcowe

 1. Niniejszy Regulamin zamieszczony jest na stronie organizatora pod adresem https://ambrosia-catering.pl/zestaw-testowy-za-darmo/

 2. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian wyłącznie w przypadku naruszeń, zmian przepisów lub zmian zasad świadczenia usług przez organizatora.

 3. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Uczestnika z przestrzegania go.

 4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

 

Aby móc w pełni przeglądać stronę musisz zaakceptować pliki cookie. więcej informacji...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie aby zapewnić Ci płynniejsze korzystanie ze strony. Więcej dowiesz się z naszej Polityki Prywatności Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z naszej witryny kliknij "Akceptuję".

zamknij